0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103029 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62,5 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Ilość | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0451103170 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 47 |
| Ilość | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0451103903 |
| Producent | BOSCH |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451104014 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 110 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 7 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451104063 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 138 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451104065 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,2 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Ilość | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0451203005 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ilość | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0451203058 |
| Producent | BOSCH |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451203194 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452000 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 84 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452001 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452005 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC275 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 100,0 |
| Wysokość [mm] | 121,6 |
| Wymiar gwintu | M24x1,5-6H |
| Wysokość 1 [mm] | 120 |
| Średnica 2 [mm] | 79,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Długość opakowania [cm] | 10,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,50 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,50 |
| Ciężar netto [g] | 666 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-213 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 121,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 100 |
| Średnica zabudowy [mm] | 80 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M24 x 1,5 |
| Techniczny numer informacyjny | By-pass |
| dla numeru OE | 1213438 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103274 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103346 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,2 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452003 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
0| Kod towaru | KAM F115401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 127 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 102 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 79 |
00| Kod towaru | KOL 50013052 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
00| Kod towaru | ASH 10-02-213 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 121,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 100 |
| Średnica zabudowy [mm] | 80 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M24 x 1,5 |
| Techniczny numer informacyjny | By-pass |
| dla numeru OE | 1213438 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103274 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103346 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,2 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452003 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
0| Kod towaru | KAM F115401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 127 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 102 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 79 |
00| Kod towaru | KOL 50013052 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
