0
0
0| Kod towaru | SKV 95SKV201 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | JPN 75E9149-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25 |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 18502 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie oleju |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25 |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT59162 |
| Producent | FAST |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Ciśnienie [bar] | 20 |
| Kolor | niebieski |
0
0
00| Kod towaru | FEB 102425 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Długość [mm] | 54 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Punkty zmienne [bar] | 20 |
000| Kod towaru | NTY ECW-CT-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| dla numeru OE | 9677899580 |
| Ciśnienie [bar] | 20 |
| Gwint zewn. [mm] | M12x1,25 |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Oznaczenie koloru | fioletowy |
0
00
00000| Kod towaru | PSA 9677899580 |
| Producent | PEUGEOT |
| Opis |
0
00
000| Kod towaru | PSA 9677899580 BEZ O |
| Producent | PEUGEOT |
| Opis |
0
0| Kod towaru | JPN 75E9149-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25 |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 18502 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie oleju |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25 |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT59162 |
| Producent | FAST |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Ciśnienie [bar] | 20 |
| Kolor | niebieski |
0
0
00| Kod towaru | FEB 102425 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Długość [mm] | 54 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Punkty zmienne [bar] | 20 |
000| Kod towaru | NTY ECW-CT-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| dla numeru OE | 9677899580 |
| Ciśnienie [bar] | 20 |
| Gwint zewn. [mm] | M12x1,25 |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Oznaczenie koloru | fioletowy |
0
00
00000| Kod towaru | PSA 9677899580 |
| Producent | PEUGEOT |
| Opis |
0
00
000| Kod towaru | PSA 9677899580 BEZ O |
| Producent | PEUGEOT |
| Opis |
0| Kod towaru | MD 82513 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| dla numeru OE | 9677899580 |
| Ciśnienie [bar] | 20 |
| Gwint zewn. [mm] | M12x1,25 |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Oznaczenie koloru | fioletowy |
| Kod towaru | MTG 0910101 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zawór ciśnieniowy oleju, wspomaganie układu kierowniczego |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Ciśnienie [bar] | 20 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wersja | Neue Version |
00| Kod towaru | HP 723 471 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Oznaczenie koloru | fioletowy |
| Punkty zmienne [bar] | 20 |
