0
00
000| Kod towaru | DEN DG-608 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M9x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 156,4 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | 55200755 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 29 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA101807 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107037 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem zaciskowym |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 208 678 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Wymiar gwintu | M 9 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-608 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M9x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 156,4 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | 55200755 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 29 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA101807 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107037 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem zaciskowym |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 208 678 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Wymiar gwintu | M 9 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
