0
0
00| Kod towaru | LMI 34378 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| dla numeru OE | 7L8 199 131 |
| dla numeru OE | 7L8 199 131 A |
| dla numeru OE | 955 375 049 00 |
00| Kod towaru | COR 80001077 |
| Producent | CORTECO |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Ciężar [kg] | 1,5 |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| z obu stron, z przodu z lewej, z przodu po prawej, z przodu | |
| Kod towaru | IMP 37590 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Masa [g] | 1449 |
0| z prawej u góry | |
| Kod towaru | SAS 2706610 |
| Producent | SASIC |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z prawej u góry |
| dla numeru OE | 7L8199131A |
0| z obu stron | |
| Kod towaru | TED 00728486 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| dla numeru OE | 7L8 199 131 A |
| Ciężar [kg] | 1,4 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| dla numeru OE | 7L6 199 131 A |
