0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220K |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-CT-038 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów bez elektrycznego hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| sparowany numer artykułu | HZT-CT-039 |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220K |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-CT-038 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów bez elektrycznego hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| sparowany numer artykułu | HZT-CT-039 |
