0
0
0| Kod towaru | FEB 176234 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 109 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 097 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 108 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 31 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47510 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 109 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M4 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0| Kod towaru | MMA UC19A |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 57 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176234 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 109 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 097 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 108 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 31 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47510 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 109 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M4 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0| Kod towaru | MMA UC19A |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 57 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
