
0
0000| Kod towaru | OPE 95508487 |
| Producent | OPEL |
| Opis |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250203001 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 059 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 152 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH224/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS409 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
000| Kod towaru | FAS FT82707 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 152 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP003 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 46792355 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 150 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250203001 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 059 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 152 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH224/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS409 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
000| Kod towaru | FAS FT82707 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 152 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP003 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 46792355 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 150 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
00| Kod towaru | ASH 01-00-021 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Długość całkowita [mm] | 151 |
| Rozmiar klucza | 9 |
0| Kod towaru | DJP GP1197 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Technika połączeń | M 4 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Długość [mm] | 152 |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Rozmiar gwintu 1 | M 9 x 1,0 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176179 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
000| Kod towaru | FEB 24483 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498631 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
