0
0
0| Kod towaru | SKV 30SKV023 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48838 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Liczba połączeń | 2 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
0| Kod towaru | MD 12057 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| dla numeru OE | 059906088A |
| Długość całkowita [mm] | 500 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
0| Kod towaru | MD 12057E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| dla numeru OE | 172000037010 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| Długość całkowita [mm] | 500 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kod towaru | MTG 0894009 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Liczba zestyków | 2 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 0894857 |
0| Kod towaru | VDO A2C59507006Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 30SKV023 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48838 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Liczba połączeń | 2 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
0| Kod towaru | MD 12057 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| dla numeru OE | 059906088A |
| Długość całkowita [mm] | 500 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
0| Kod towaru | MD 12057E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| dla numeru OE | 172000037010 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| Długość całkowita [mm] | 500 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kod towaru | MTG 0894009 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Liczba zestyków | 2 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 0894857 |
0| Kod towaru | VDO A2C59507006Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | czujnik, temperatura spalin |
| Liczba zestyków | 2 |
