0
0
00| Kod towaru | NGK Y1047AS |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Opór [Ohm] | 0,45 |
| Długość całkowita [mm] | 166,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 124 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,6 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250403022 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa żarnikowa |
| Napięcie [V] | 4,6 |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-631 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 49 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |

0
0| Kod towaru | LCA LP172 |
| Producent | LUCAS |
| Opis |

0
00
0| Kod towaru | NSN 1106500Q0K |
| Producent | NISSAN |
| Opis |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9039-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
00
00000| Kod towaru | REN 110651492R |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 124 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,6 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250403022 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa żarnikowa |
| Napięcie [V] | 4,6 |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-631 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 49 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |

0
0| Kod towaru | LCA LP172 |
| Producent | LUCAS |
| Opis |

0
00
0| Kod towaru | NSN 1106500Q0K |
| Producent | NISSAN |
| Opis |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9039-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
00
00000| Kod towaru | REN 110651492R |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11831 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498531 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H5 017 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 701 735 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Długość [mm] | 163 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| dla numeru OE | 1106 508 19R |
| dla numeru OE | 44 23 206 |
