0| Kod towaru | NGK CZ274 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ceramiczna |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Opór [Ohm] | 0,8 |
| Długość całkowita [mm] | 161,8 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH21803 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 161 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH21804 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 073 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 161 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | BMI 26089 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 161 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 18 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 22 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0| Kod towaru | DEC E300044 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | FEB 176189 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27190 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498691 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 406 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
| Kod towaru | MTG H5 021 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH21803 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 161 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH21804 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 073 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 161 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | BMI 26089 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 161 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 18 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 22 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0| Kod towaru | DEC E300044 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | FEB 176189 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27190 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498691 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 406 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
| Kod towaru | MTG H5 021 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
