0
00
00| Kod towaru | PHI 12961WVUB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961 B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12961LLECOB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961XVPB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
00| z obu stron, montaż boczny | |
| Kod towaru | TYC 18-3589-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | montaż boczny |
| Kolor | pomarańczowy |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Kształt | prostokątny |
0
0
00| z obu stron, montaż boczny | |
| Kod towaru | TYC 18-3589-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | montaż boczny |
| Kolor | pomarańczowy |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Kształt | prostokątny |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961WVUB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961 B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12961LLECOB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961XVPB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
00| z obu stron, montaż boczny | |
| Kod towaru | TYC 18-3589-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | montaż boczny |
| Kolor | pomarańczowy |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Kształt | prostokątny |
0
0
00| z obu stron, montaż boczny | |
| Kod towaru | TYC 18-3589-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | montaż boczny |
| Kolor | pomarańczowy |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Kształt | prostokątny |
