0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11831 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 124 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,6 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | BMI 26520 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 4,5 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498531 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H5 017 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
