0
00
00| Kod towaru | FTR OP557 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 82 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
00| Kod towaru | ASH 10-04-406 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| dla numeru OE | 0RF03-23-802A |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52101 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210023 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | M20X1.5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
0
00
00| Kod towaru | FTR OP557 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 82 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
00| Kod towaru | ASH 10-04-406 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| dla numeru OE | 0RF03-23-802A |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52101 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210023 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | M20X1.5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0058 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 82 |
| Wymiar gwintu | M 20x1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452036 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
0| Kod towaru | SRL S11-3003 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
00| Kod towaru | HP 201 295 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0058 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 82 |
| Wymiar gwintu | M 20x1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452036 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu zwrotnego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
0| Kod towaru | SRL S11-3003 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
00| Kod towaru | HP 201 295 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
