0
0| Kod towaru | LCE ACP338 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ø koła pasowego [mm] | 104 |
| Liczba rowków | 5 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Ilość oleju [ml] | 150 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Nr oznacz. elementu konstrukcyjnego | NX/HR2/WZ3/SW |
| Ograniczenia producenta | DELHI CVC |
| Ciężar netto [kg] | 5,4 |
0| Kod towaru | MD K14040A |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Technika połączeń | FLANGIA |
| dla numeru artykułu | 1.4040A |
| Ø koła pasowego [mm] | 105 |
| ID sprężarki | CVC |
| Liczba rowków | 5 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| dla numeru OE | 90559855 |
0| Kod towaru | MD K14070A |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Technika połączeń | FLANGIA |
| dla numeru artykułu | 1.4070A |
| Ø koła pasowego [mm] | 110 |
| ID sprężarki | CVC |
| Liczba rowków | 5 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| dla numeru OE | 9167048 |
0
0| Kod towaru | VNW 3700K138 |
| Producent | VAN WEZEL |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ograniczenia producenta | Type Delphi |
| Ø koła pasowego [mm] | 105 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Średnica wlotu [mm] | 15,7 |
| Średnica wylotu [mm] | 13 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielorowkowym |
| Liczba rowków | 5 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z akcesoriami |
| Wysokość 1 [mm] | 121 |
| Litera rozpoznawcza | MU; QS |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie 3-punktowe |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| częściowo napełniony | |
| Jakość | IR PLUS |
0
0| Kod towaru | LCE ACP338 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ø koła pasowego [mm] | 104 |
| Liczba rowków | 5 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Ilość oleju [ml] | 150 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Nr oznacz. elementu konstrukcyjnego | NX/HR2/WZ3/SW |
| Ograniczenia producenta | DELHI CVC |
| Ciężar netto [kg] | 5,4 |
0| Kod towaru | MD K14040A |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Technika połączeń | FLANGIA |
| dla numeru artykułu | 1.4040A |
| Ø koła pasowego [mm] | 105 |
| ID sprężarki | CVC |
| Liczba rowków | 5 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| dla numeru OE | 90559855 |
0| Kod towaru | MD K14070A |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Technika połączeń | FLANGIA |
| dla numeru artykułu | 1.4070A |
| Ø koła pasowego [mm] | 110 |
| ID sprężarki | CVC |
| Liczba rowków | 5 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| dla numeru OE | 9167048 |
0
0| Kod towaru | VNW 3700K138 |
| Producent | VAN WEZEL |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ograniczenia producenta | Type Delphi |
| Ø koła pasowego [mm] | 105 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Średnica wlotu [mm] | 15,7 |
| Średnica wylotu [mm] | 13 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielorowkowym |
| Liczba rowków | 5 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z akcesoriami |
| Wysokość 1 [mm] | 121 |
| Litera rozpoznawcza | MU; QS |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie 3-punktowe |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| częściowo napełniony | |
| Jakość | IR PLUS |
