0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11828 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82721 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 163,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
0
0
00| Kod towaru | BER CGP 007 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 7 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 168 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 45 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250603001 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 7 |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
0
00
00| Kod towaru | DEN DG-612 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 7 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| artykuł alternatywny | - |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 49,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Ciężar brutto [g] | 56,1 |
0
0| Kod towaru | FEB 176241 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Długość [mm] | 163 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47532 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Długość [mm] | 163,4 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M4 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498601 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 7 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA 062900111304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 93 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Długość 1 [mm] | 115,5 |
| Długość 2 [mm] | 25,5 |
| Długość całkowita [mm] | 163,4 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 2 |
| Kod towaru | MTG H5 126 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 163 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 208 267 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Długość [mm] | 163 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| dla numeru OE | 44 35 091 |
