0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202022 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS342 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202022 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS342 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | FEB 176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 4 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG01848 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 92 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 018 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 89 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | FEB 17979/176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP046 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0| Kod towaru | MMA 062900071304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 44,5 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 90,5 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
0| Kod towaru | MMA UC31A |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 46 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 659 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324108 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324109 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324111 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324112 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324114 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324115 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324116 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324117 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-732J |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | FEB 176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 4 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG01848 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 92 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 018 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 89 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | FEB 17979/176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP046 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0| Kod towaru | MMA 062900071304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 44,5 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 90,5 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
0| Kod towaru | MMA UC31A |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 46 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 659 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324108 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324109 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324111 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324112 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324114 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324115 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324116 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324117 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-732J |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
