0
0
00| Kod towaru | FEB 13536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13534 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
0
00
00| Kod towaru | NGK ZFR5F |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0242229699 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Liczba zestyków | 1 |
0| Kod towaru | BOS 0242230806 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Liczba zestyków | 1 |
0| Kod towaru | BOS 0242230808 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704391 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705041 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090534 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| dla numeru OE | 12 12 9 061 870 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
00
00| Kod towaru | V-LINE 53 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
00| Kod towaru | HP 206 656 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13534 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
0
00
00| Kod towaru | NGK ZFR5F |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0242229699 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Liczba zestyków | 1 |
0| Kod towaru | BOS 0242230806 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Liczba zestyków | 1 |
0| Kod towaru | BOS 0242230808 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704391 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705041 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090534 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| dla numeru OE | 12 12 9 061 870 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
00
00| Kod towaru | V-LINE 53 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
00| Kod towaru | HP 206 656 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
