0
00
00| Lewe lusterko zewnętrzne | |
| Kod towaru | TYC 325-0154-3 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | Lewe lusterko zewnętrzne |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Kolor szkła reflektora | biały |
00| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 042-51-861 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor | biały |
| sparowany numer artykułu | 042-51-862 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 042-51-865 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor | szary przydymiony |
| sparowany numer artykułu | 042-51-866 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 3163S01 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor | biały |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
0
000| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT87354 |
| Producent | FAST |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| sparowany numer artykułu | FT87355 |
0
000| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | NTY ELP-RE-006 |
| Producent | NTY |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W16W |
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 325-0152 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | do ręcznego ustawiania lusterek |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj lampy | WY5W |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 325-0154 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | dla lusterek regulowanych elektr. |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj lampy | WY5W |
0
00
00| Lewe lusterko zewnętrzne | |
| Kod towaru | TYC 325-0154-3 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | Lewe lusterko zewnętrzne |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Kolor szkła reflektora | biały |
00| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 042-51-861 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor | biały |
| sparowany numer artykułu | 042-51-862 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 042-51-865 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor | szary przydymiony |
| sparowany numer artykułu | 042-51-866 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 3163S01 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor | biały |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
0
000| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT87354 |
| Producent | FAST |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| sparowany numer artykułu | FT87355 |
0
000| Lusterko zewnętrzne, z przodu z lewej | |
| Kod towaru | NTY ELP-RE-006 |
| Producent | NTY |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | Lusterko zewnętrzne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W16W |
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 325-0152 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | do ręcznego ustawiania lusterek |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj lampy | WY5W |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 325-0154 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | dla lusterek regulowanych elektr. |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj lampy | WY5W |
