0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0175156 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0175157 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
0
0
00| Kod towaru | BET AD 144 000S |
| Producent | MAHLE |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Długość zewnętrzna [mm] | 190,0 |
| Średnica [mm] | 67,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Wymiar gwintu włącznik ciśnieniowy | 2 x 3/8"-24UNF |
| Rozmiar gwintu wejście | 5/8"-18 UNF-2A |
| Wymiar gwintu wyjście | 5/8"-18 UNF-2A |
| Długość opakowania [cm] | 20,0 |
| Ciężar netto [g] | 421 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,50 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0| Kod towaru | MAH AD 113 000S |
| Producent | MAHLE |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Długość zewnętrzna [mm] | 294,0 |
| Średnica [mm] | 50,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Wymiar gwintu włącznik ciśnieniowy | 3/8-24UNF |
| Rozmiar gwintu wejście | 5/8-18 UNF - 2A |
| Wymiar gwintu wyjście | 5/8-18 UNF - 2A |
| Długość opakowania [cm] | 10,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 31,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 31,50 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,50 |
| Ciężar netto [g] | 819 |
| Ciężar netto [g] | 864 |
