0
00
000| Kod towaru | BOS 0250403011 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | bez czujnika ciśnienia |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 78 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 156 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34,9 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP084 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74257 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M 9x1 |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82741 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34,5 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250403011 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | bez czujnika ciśnienia |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 78 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 156 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34,9 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP084 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74257 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M 9x1 |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82741 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34,5 |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9030-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 158,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0| Kod towaru | DEC E300041 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Kod towaru | DJP GP1209 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Technika połączeń | PIN |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Długość [mm] | 156 |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Rozmiar gwintu 1 | M 9 x 1,0 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107037 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem zaciskowym |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 25002 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660002 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
0| Kod towaru | MD 25026 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660016 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9030-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 158,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0| Kod towaru | DEC E300041 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Kod towaru | DJP GP1209 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Technika połączeń | PIN |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Długość [mm] | 156 |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Rozmiar gwintu 1 | M 9 x 1,0 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107037 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy do przewodów, świeca żarowa |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem zaciskowym |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 25002 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660002 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
0| Kod towaru | MD 25026 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660016 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
