0
0
0| Kod towaru | KAM KP084 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS449 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP084 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS449 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 78 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 156 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34,9 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9030-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 158,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
00| Kod towaru | BMI 26507 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Długość [mm] | 156,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0| Kod towaru | DEC E300041 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 78 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 156 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34,9 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9030-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 158,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 7,0 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
00| Kod towaru | BMI 26507 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Długość [mm] | 156,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0| Kod towaru | DEC E300041 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
