0
0
00| Kod towaru | BER GE 100 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | pompowtryskiwacze (PDS) |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498151 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 127 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324108 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324112 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324113 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324117 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 111 215 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0| Kod towaru | VEM V99-14-0040 |
| Producent | VEMO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 100 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | pompowtryskiwacze (PDS) |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498151 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 127 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324108 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324112 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324113 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324117 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 111 215 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0| Kod towaru | VEM V99-14-0040 |
| Producent | VEMO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
