0| Kod towaru | FEB 35390 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ilość oleju [ml] | 240 |
| Liczba rowków | 8 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Ø koła pasowego [mm] | 119 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| dla numeru OE | 2 472 887 |
| uwzględnić informację serwisową |
0| Kod towaru | MD KSB298S |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| dla numeru OE | 11007314 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 32769 |
| Producent | NRF |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ograniczenia producenta | SANDEN-EQUIVALENT |
| Informacja uzupełniająca | z olejem do sprężarki PAG |
| Koła pasowe | z podwójnym kołem pasowym |
| ID sprężarki | SD7H15 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Liczba rowków | 2 |
| Ø koła pasowego [mm] | 132 |
| Ilość oleju [ml] | 135 |
| ID głowicy cylindra (sprężarka) | FZ / JE |
| Jakość | OE-EQUIVALENT |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Rozmiar gwintu wejście | 7/8" |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | NRF 32769G |
| Producent | NRF |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ograniczenia producenta | GENUINE SANDEN |
| Informacja uzupełniająca | z olejem do sprężarki PAG |
| Koła pasowe | z podwójnym kołem pasowym |
| ID sprężarki | SD7H15-8239 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Liczba rowków | 2 |
| Ø koła pasowego [mm] | 132 |
| Ilość oleju [ml] | 135 |
| ID głowicy cylindra (sprężarka) | FZ / JE |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Rozmiar gwintu wejście | 7/8" |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" |
