00| Kod towaru | ASH 01-01-106 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 151 |
| Długość 1 [mm] | 105 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS396 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11825 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 026 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 17 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | BMI 26032 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 150,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,3 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
0| Kod towaru | FEB 176176 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21866 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP073 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 665 159 00 01 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 150 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0| Kod towaru | MMA 062900026304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 105 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 151 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 977 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11825 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 026 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 17 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | BMI 26032 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 150,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,3 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
0| Kod towaru | FEB 176176 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21866 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP073 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 665 159 00 01 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 150 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0| Kod towaru | MMA 062900026304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Technika połączeń | PIN |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 105 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 151 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 977 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 151 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
