0
0
00| Kod towaru | FEB 43587 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16101 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16112 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16116 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kolor | czarny |
0| Kod towaru | FEB 177005 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 642 905 02 00 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40766 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44748 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
0
0| Kod towaru | NRF 708044 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 0 |
| ciśnienie do [kPa] | 90000 |
000| Kod towaru | NTY ECS-AU-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość [mm] | 75 |
| Szerokość [mm] | 50 |
0
0
00| Filtr drobin sadzy | |
| Kod towaru | PIE 7.11190.00.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 5 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 90 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez akcesoriów |
| Strona zabudowy | Filtr drobin sadzy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 43587 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16101 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16112 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16116 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kolor | czarny |
0| Kod towaru | FEB 177005 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 642 905 02 00 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40766 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44748 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
0
0| Kod towaru | NRF 708044 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 0 |
| ciśnienie do [kPa] | 90000 |
000| Kod towaru | NTY ECS-AU-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość [mm] | 75 |
| Szerokość [mm] | 50 |
0
0
00| Filtr drobin sadzy | |
| Kod towaru | PIE 7.11190.00.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 5 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 90 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez akcesoriów |
| Strona zabudowy | Filtr drobin sadzy |
