0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202043 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH231/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS384 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP076 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 134 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 033 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 135 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | DJP GP1128 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Technika połączeń | PIN |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Długość [mm] | 135 |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Rozmiar gwintu 1 | M 10 x 1 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498391 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
