0
0
0| Kod towaru | KST 918.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 40 |
| Kształt | rowkowany |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Technika połączeń | Flank Traction |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
0
0
0| Kod towaru | KST 117.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 12 |
| Średnica 2 [mm] | 11,5 |
| Średnica 1 [mm] | 16,5 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Oznaczenie kontrolne | 1000V |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| DIN / ISO | DIN 7448 |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | IEC 60900 |
| Rozmiar klucza | 5 |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 37 |
0
0
0| Kod towaru | KST 117.1417 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Długość całkowita [mm] | 44 |
| Masa [g] | 14 |
| Średnica 1 [mm] | 16,5 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Oznaczenie kontrolne | 1000V |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | IEC 60900 |
| Rozmiar klucza | 5 |
| Powierzchnia | wypolerowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
0
0
00| Kod towaru | KST 122.2171 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | bit wkrętaka |
| Informacja uzupełniająca | magnetyczny |
| napęd [cale] | 1/4 |
| Strona napędu (profil) | Sześciokąt zewnętrzny |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| DIN / ISO | DIN 3126 |
| DIN / ISO | ISO 1173 - C 6,3 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Materiał | Stal narzędziowa |
| Długość całkowita [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 11 |
| Masa [g] | 28 |
0
0
0| Kod towaru | KST 911.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | satynowany na mat |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
| Masa [g] | 10 |
| Kształt | rowkowany |
0
0
0| Kod towaru | KST 911.1405-E |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | satynowany na mat |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
| Masa [g] | 10 |
| Kształt | rowkowany |
0
0
0| Kod towaru | KST 917.1405-E |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 8 |
| Technika połączeń | Flank Traction |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | satynowany na mat |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
| Masa [g] | 10 |
0
0
0| Kod towaru | KST 918.1405-E |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 40 |
| Kształt | rowkowany |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Technika połączeń | Flank Traction |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
0
0
00| Kod towaru | KST 964.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 11 |
| Średnica 2 [mm] | 11,9 |
| Średnica 1 [mm] | 8,1 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 6 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Cecha chemiczna | nierdzewny |
| Cecha chemiczna | kwasoodporny |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Długość całkowita [mm] | 25 |

0
0| Kod towaru | LUN 25670209 |
| Producent | LUNA |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | MIL 4932478312 |
| Producent | MILWAUKEE |
| Opis |

0
00
0| Kod towaru | NEO 08-222 |
| Producent | NEO TOOLS |
| Opis |

0
00
0| Kod towaru | NEO 08-444 |
| Producent | NEO TOOLS |
| Opis |

0
0| Kod towaru | WWA 52505 |
| Producent | SRLINE |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | AST 522605 |
| Producent | TECHMAN |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | KST 117.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 12 |
| Średnica 2 [mm] | 11,5 |
| Średnica 1 [mm] | 16,5 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Oznaczenie kontrolne | 1000V |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| DIN / ISO | DIN 7448 |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | IEC 60900 |
| Rozmiar klucza | 5 |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 37 |
0
0
0| Kod towaru | KST 117.1417 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Długość całkowita [mm] | 44 |
| Masa [g] | 14 |
| Średnica 1 [mm] | 16,5 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Oznaczenie kontrolne | 1000V |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | IEC 60900 |
| Rozmiar klucza | 5 |
| Powierzchnia | wypolerowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
0
0
00| Kod towaru | KST 122.2171 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | bit wkrętaka |
| Informacja uzupełniająca | magnetyczny |
| napęd [cale] | 1/4 |
| Strona napędu (profil) | Sześciokąt zewnętrzny |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| DIN / ISO | DIN 3126 |
| DIN / ISO | ISO 1173 - C 6,3 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Materiał | Stal narzędziowa |
| Długość całkowita [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 11 |
| Masa [g] | 28 |
0
0
0| Kod towaru | KST 911.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | satynowany na mat |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
| Masa [g] | 10 |
| Kształt | rowkowany |
0
0
0| Kod towaru | KST 911.1405-E |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | satynowany na mat |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
| Masa [g] | 10 |
| Kształt | rowkowany |
0
0
0| Kod towaru | KST 917.1405-E |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 8 |
| Technika połączeń | Flank Traction |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | satynowany na mat |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
| Masa [g] | 10 |
0
0
0| Kod towaru | KST 918.1405-E |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 40 |
| Kształt | rowkowany |
| Średnica 2 [mm] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 8 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 3 |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Technika połączeń | Flank Traction |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Powierzchnia | chromowany |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm] | 25 |
0
0
00| Kod towaru | KST 964.1405 |
| Producent | KS TOOLS |
| Opis | zestaw kluczy nasadowych |
| Masa [g] | 11 |
| Średnica 2 [mm] | 11,9 |
| Średnica 1 [mm] | 8,1 |
| Strona napędu (profil) | Czworokąt |
| Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)] | 6,3 (1/4") |
| Głębokość [mm] | 6 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| DIN / ISO | DIN 3120 |
| DIN / ISO | ISO 1174 |
| DIN / ISO | DIN 3124 |
| DIN / ISO | ISO 2725 |
| Rozmiar klucza | 5,0 |
| Cecha chemiczna | nierdzewny |
| Cecha chemiczna | kwasoodporny |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Długość całkowita [mm] | 25 |

0
0| Kod towaru | LUN 25670209 |
| Producent | LUNA |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | MIL 4932478312 |
| Producent | MILWAUKEE |
| Opis |

0
00
0| Kod towaru | NEO 08-222 |
| Producent | NEO TOOLS |
| Opis |

0
00
0| Kod towaru | NEO 08-444 |
| Producent | NEO TOOLS |
| Opis |

0
0| Kod towaru | WWA 52505 |
| Producent | SRLINE |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | AST 522605 |
| Producent | TECHMAN |
| Opis |
