0
0
0| Kod towaru | FAG 840040610 |
| Producent | FAG |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Rozmiar gwintu 1 | M14x1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M14x1,5 |
| Długość przegub osiowy [mm] | 313 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 33584 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 290 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
| dla numeru OE | 6R0 423 810 A |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 38785 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 310 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
| dla numeru OE | 8Z0 423 810 F |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S0816 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. [mm] | M14x1,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 310 |
| dla numeru OE | 8Z0 423 810 F |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S1779 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. [mm] | M14x1,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 290 |
| dla numeru OE | 6R0 423 810 A |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S6067003 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wymiar gwintu | MM14x1,5R |
| Rozmiar gwintu 1 | MM14x1,5R |
| Długość przegub osiowy [mm] | 313 |
0
0
0| Kod towaru | FAG 840040610 |
| Producent | FAG |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Rozmiar gwintu 1 | M14x1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M14x1,5 |
| Długość przegub osiowy [mm] | 313 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 33584 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 290 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
| dla numeru OE | 6R0 423 810 A |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 38785 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 310 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
| dla numeru OE | 8Z0 423 810 F |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S0816 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. [mm] | M14x1,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 310 |
| dla numeru OE | 8Z0 423 810 F |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S1779 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. [mm] | M14x1,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 290 |
| dla numeru OE | 6R0 423 810 A |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S6067003 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wymiar gwintu | MM14x1,5R |
| Rozmiar gwintu 1 | MM14x1,5R |
| Długość przegub osiowy [mm] | 313 |
