0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50064 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 394 |
| Numer komponentu | 4 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00085200 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| wymagana liczba | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 215 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JSK109 |
| Producent | TRW |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50064 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 394 |
| Numer komponentu | 4 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00085200 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| wymagana liczba | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 215 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JSK109 |
| Producent | TRW |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
