
0
0
00| Kod towaru | BER Z 25 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | CHA OE090/T10 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Techniczny numer informacyjny | S6YC |
| Technika połączeń | SAE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.965.005 |
| Producent | EPS |
| Opis | jednostka sterująca, układ zapłonowy |
0
0
0| Kod towaru | SKV 03SKV901 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | cewka zapłonowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 7 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
00
0| Kod towaru | HEL 5DA 006 623-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | jednostka sterująca, układ zapłonowy |
| Ograniczenia producenta | Bosch |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 6 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |

0
0
0| Kod towaru | HIT 138001 |
| Producent | HITACHI |
| Opis |
000| Kod towaru | NTY EMZ-PL-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | jednostka sterująca, układ zapłonowy |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba zestyków | 7 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0227100123 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | jednostka sterująca, układ zapłonowy |
0
0
0| Kod towaru | CHA OE009/T10 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Techniczny numer informacyjny | S9YC |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
0
0
0| Kod towaru | CHA OE050/T10 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Techniczny numer informacyjny | S7YC |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
00| Kod towaru | MD 10001 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | jednostka sterująca, układ zapłonowy |
| dla numeru OE | 12141274698 |
| Liczba zestyków | 7 |
0| Kod towaru | MD 10006 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | jednostka sterująca, układ zapłonowy |
| dla numeru OE | 594551 |
| Liczba zestyków | 7 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
