0
000
0000| Kod towaru | KYB 915004 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
00| Kod towaru | AFN D5022 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 910057 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33800T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Liczba na oś | 1 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
00| Kod towaru | AFN D5022 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 910057 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33800T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Liczba na oś | 1 |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK024 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | MON PK057 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00085200 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| wymagana liczba | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 215 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK024 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | MON PK057 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00085200 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| wymagana liczba | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 215 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
