00| Kod towaru | ASH B098 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Techniczny numer informacyjny | HKT |
| Długość 1 [mm] | 77 |
| Długość 2 [mm] | 28 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 131,5 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 992 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 133 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202042 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 134 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH207/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS360 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP013 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 132 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP043 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
00| Kod towaru | ASH 01-0K-K05 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 133 |
| Długość 1 [mm] | 104 |
| Długość 2 [mm] | 29 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
00| Kod towaru | BMI 26021 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 133 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498131 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 090 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 133 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
