0
0
0| Kod towaru | KAM KP006 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 65 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ91812 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 66 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 927 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 67 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202001 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH147/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS273 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82722 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,5 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP006 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 65 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ91812 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 66 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 927 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 67 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202001 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH147/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS273 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82722 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,5 |
00| Kod towaru | BMI 26019 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość [mm] | 67 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498741 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| dla numeru OE | 7088988 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 126 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 67 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4x0,7 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
