0| Kod towaru | MD 91019 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Liczba połączeń | 3 |
| dla numeru OE | 038145209K |
0| Kod towaru | MD 91019E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
| Liczba połączeń | 3 |
| dla numeru OE | F009D02008 |
0
00
00| Kod towaru | BOR B14919 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
0
0| Kod towaru | ATA AT22340 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| dla numeru OE | 038 145 209 Q |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
0
0
00| Kod towaru | BOS F009D02799 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Konieczne części dodatkowe od producenta pojazdu |
0
0
00| Kod towaru | DRM DRM0190 |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
| dla numeru OE | 038145209 |
| dla numeru OE | 038145209E |
| dla numeru OE | 038145209M |
| dla numeru OE | 038145209Q |
| dla średnicy wałka [mm] | 13 |
| nie dla numeru OE | 038145209A |
0
0
0| Kod towaru | DRM DRM0190S |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
| dla numeru OE | 038145209 |
| dla numeru OE | 038145209E |
| dla numeru OE | 038145209M |
| dla numeru OE | 038145209Q |
| dla średnicy wałka [mm] | 13 |
| nie dla numeru OE | 038145209A |
0
0
0| Kod towaru | DRM DRM02264 |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba połączeń | 2 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 18SKV016 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Ciężar [kg] | 2,04 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39242 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

0
0| Kod towaru | LCD LDFF0577 |
| Producent | LUCAS |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | LUK 561005310 |
| Producent | LUK |
| Opis |
00| Kod towaru | MD 91111 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
| dla numeru OE | 371330002 |
0
0
00| Kod towaru | PIE 7.02551.20.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Liczba połączeń | 3 |
| Kształt | prosty |
| Typ pompy | Pompa tandemowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

0
0
00| Kod towaru | PIE 7.24807.17.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis |

0| Kod towaru | PPUH02 POL |
| Producent | POLCAR |
| Opis |

0| Kod towaru | PRR 22-VW-100 |
| Producent | PROCARO |
| Opis |

0
0| Kod towaru | XXX 038145209C |
| Producent | XXX |
| Opis |

0
0| Kod towaru | YSP 038145209N |
| Producent | YSPARTS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | YSP YS-VP26XLB02 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zestaw uszczelnień, pompa podciśnieniowa |
0
00
00| Kod towaru | BOR B14919 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
0
0| Kod towaru | ATA AT22340 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| dla numeru OE | 038 145 209 Q |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
0
0
00| Kod towaru | BOS F009D02799 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Konieczne części dodatkowe od producenta pojazdu |
0
0
00| Kod towaru | DRM DRM0190 |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
| dla numeru OE | 038145209 |
| dla numeru OE | 038145209E |
| dla numeru OE | 038145209M |
| dla numeru OE | 038145209Q |
| dla średnicy wałka [mm] | 13 |
| nie dla numeru OE | 038145209A |
0
0
0| Kod towaru | DRM DRM0190S |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
| dla numeru OE | 038145209 |
| dla numeru OE | 038145209E |
| dla numeru OE | 038145209M |
| dla numeru OE | 038145209Q |
| dla średnicy wałka [mm] | 13 |
| nie dla numeru OE | 038145209A |
0
0
0| Kod towaru | DRM DRM02264 |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba połączeń | 2 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 18SKV016 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Ciężar [kg] | 2,04 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39242 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

0
0| Kod towaru | LCD LDFF0577 |
| Producent | LUCAS |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | LUK 561005310 |
| Producent | LUK |
| Opis |
00| Kod towaru | MD 91111 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
| dla numeru OE | 371330002 |
0
0
00| Kod towaru | PIE 7.02551.20.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Liczba połączeń | 3 |
| Kształt | prosty |
| Typ pompy | Pompa tandemowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

0
0
00| Kod towaru | PIE 7.24807.17.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis |

0| Kod towaru | PPUH02 POL |
| Producent | POLCAR |
| Opis |

0| Kod towaru | PRR 22-VW-100 |
| Producent | PROCARO |
| Opis |

0
0| Kod towaru | XXX 038145209C |
| Producent | XXX |
| Opis |

0
0| Kod towaru | YSP 038145209N |
| Producent | YSPARTS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | YSP YS-VP26XLB02 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zestaw uszczelnień, pompa podciśnieniowa |
| Kod towaru | MTG 8010011 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Liczba połączeń | 2 |
| Typ pompy | pompa łopatkowa |
| Kształt | prosty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
000| Kod towaru | NTY PVP-VW-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
0
000| Kod towaru | NTY PVP-VW-000A |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw naprawczy, pompa podciśnieniowa (układ hamulcowy) |
00| Głowica silnika | |
| Kod towaru | HP 115 174 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | pompa podciśnieniowa, układ hamulcowy |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka stalowa |
| Typ pompy | Pompa tandemowa |
