0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 910039 |
| Producent | KYB |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D5105 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC PK2701 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FAS FT12262K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019043 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020043 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | MC04589 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| Masa [g] | 340 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK116 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,900 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 184 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D5105 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC PK2701 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FAS FT12262K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019043 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020043 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | MC04589 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| Masa [g] | 340 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK116 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,900 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 184 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 104458 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 72,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z odbojnikiem |
0| Kod towaru | GSP 5406540PK |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 532256S |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 530711S |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50478 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 889 |
| Numer komponentu | 2 |
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY AB-RE-005K |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 208 122 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Informacja uzupełniająca | z osłoną / miech powietrzny |
| Zamiana tylko w parach | |
