0
0
0| Kod towaru | EPS 1.800.006 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Ciśnienie [bar] | 0,3 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
000| Kod towaru | VER OS3513 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,4 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.800.006 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Ciśnienie [bar] | 0,3 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
000| Kod towaru | VER OS3513 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,4 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0986344036 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
0| Kod towaru | FAE 11410 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 04726 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Punkt włączania od [bar] | 0,2 |
| Długość [mm] | 45 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 2,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 11,8 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | MD 72071 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| dla numeru OE | 0000113109 |
| Ciśnienie [bar] | 0,35 |
| Wymiar gwintu | M14X1,5 mm |
0| Kod towaru | MD 72073 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| dla numeru OE | 4414599 |
| Wymiar gwintu | M14X1,5 mm |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,29 |
| Ciśnienie [bar] do | 0,53 |
0
0| Kod towaru | VEM V40-73-0002 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,3 - 0,55 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0986344036 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
0| Kod towaru | FAE 11410 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 04726 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Punkt włączania od [bar] | 0,2 |
| Długość [mm] | 45 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 2,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 11,8 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | MD 72071 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| dla numeru OE | 0000113109 |
| Ciśnienie [bar] | 0,35 |
| Wymiar gwintu | M14X1,5 mm |
0| Kod towaru | MD 72073 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| dla numeru OE | 4414599 |
| Wymiar gwintu | M14X1,5 mm |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,29 |
| Ciśnienie [bar] do | 0,53 |
0
0| Kod towaru | VEM V40-73-0002 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,3 - 0,55 |
