0
0
00| Kod towaru | NGK IFR6T11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 4,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0242240649 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | NGK IFR6T11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 4,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0242240649 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242236599 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13608 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13607 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13609 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13607 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100054 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
