0
0| Kod towaru | JPN 75E9468-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 173830 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| dla numeru OE | 14956-00Q1A |
0| Kod towaru | MD 88043 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 55219498 |
0| Kod towaru | MD 88043E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 55206931 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88043R |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 71793804 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego |
0| Kod towaru | MD 88110 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 8200797706 |
0| Kod towaru | MD 88110E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1473500QAF |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88258 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 4453017 |
0| Kod towaru | MD 88258E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1495600Q1A |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0
0
00| Kod towaru | VDO 408-265-001-014Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 7701208628 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | JPN 75E9468-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 173830 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| dla numeru OE | 14956-00Q1A |
0| Kod towaru | MD 88043 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 55219498 |
0| Kod towaru | MD 88043E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 55206931 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88043R |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 71793804 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego |
0| Kod towaru | MD 88110 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 8200797706 |
0| Kod towaru | MD 88110E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1473500QAF |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88258 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 4453017 |
0| Kod towaru | MD 88258E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1495600Q1A |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0
0
00| Kod towaru | VDO 408-265-001-014Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 7701208628 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
