0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 11-11697-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
00| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 054-34-882 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | szkło lampy, lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| sparowany numer artykułu | 054-34-881 |
| Kolor szkła reflektora | czerwony/biały |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 054-34-884 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | szkło lampy, lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| sparowany numer artykułu | 054-34-883 |
| Kolor szkła reflektora | czerwony/niebieski |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 449-1901R6WE-CR |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampy tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kierunkowskaz-kolor | biały |
| Kolor | czerwony |
| sparowany numer artykułu | 449-1901L6WE-CR |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT86434 |
| Producent | FAST |
| Opis | lampy tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
0| Kod towaru | MD 25124 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | wiązka przewodów, światła tylne |
| Liczba przewodów | 7 |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 0,75 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| dla numeru OE | 240660106 |
