0
0
00| Kod towaru | BLP ADT36601 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
000| Kod towaru | VER OS3577 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
000| Kod towaru | VER OS3577 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
