00| Kod towaru | PHI 12821 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 773-1901R-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor | czerwony |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | żółty |
| sparowany numer artykułu | 773-1901L-UE |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| Kod towaru | PHI 12821B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12821CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12821LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| Kod towaru | PHI 12822CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
00| Kod towaru | PHI 12821 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 773-1901R-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor | czerwony |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | żółty |
| sparowany numer artykułu | 773-1901L-UE |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| Kod towaru | PHI 12821B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12821CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12821LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| Kod towaru | PHI 12822CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
