0
00
00| Kod towaru | DEL TS10341 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22*1.5 |
| Rozmiar klucza | S29 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
0
0
0| Kod towaru | FAE 38040 |
| Producent | FAE |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Punkt włączania od [°C] | 105 |
| Punkt włączania do [°C] | 100 |
0| Kod towaru | BER ST 081 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M 22x1,5 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Litera rozpoznawcza | WM |
| Punkt włączania do [°C] | 100 |
| Punkt włączania do [°C] | 115 |
| Punkt włączania od [°C] | 105 |
| Punkt włączania od [°C] | 120 |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 34 |
| Liczba połączeń | 3 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.850.649 |
| Producent | EPS |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
0
0| Kod towaru | HEL 6ZT007835151 |
| Producent | HELLA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Punkt włączania od [°C] | 100 |
| Punkt włączania do [°C] | 120 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Litera rozpoznawcza | "WM" |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Funkcja przełączania | Przełącznik |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 82686 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | 820311 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Punkt włączania [°C] | 105 |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Liczba zestyków | 3 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 100 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 115 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | biały |
