0
0
00| Kod towaru | HP 202 351 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Punkt włączenia [°C] | 100 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 95 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | MD 82639 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 100 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 2 |
| dla numeru OE | 90242277 |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
0
0
00| Kod towaru | HP 202 351 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Punkt włączenia [°C] | 100 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 95 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | MD 82639 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 100 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 2 |
| dla numeru OE | 90242277 |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Kod towaru | AIC 51561 |
| Producent | AIC |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Liczba zestyków | 2 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
000
0| Kod towaru | HEL 6ZT 007 807-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 100 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 4090010 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | 90242277 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Kod towaru | MTG 0915030 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Kolor | czarny |
| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 100 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0| Kod towaru | SAS 3806002 |
| Producent | SASIC |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | 1341047 |
