0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 413634 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OPT A-8734H |
| Producent | OPTIMAL |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 44 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00334 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0167 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 344222 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00505 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0167 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 344222 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC DSD004O |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365071 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365503 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 375032 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 665063 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0
00| Kod towaru | SAC 115 009 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FEE32/22X155A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 413634 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OPT A-8734H |
| Producent | OPTIMAL |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 44 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00334 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0167 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 344222 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00505 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0167 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 344222 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC DSD004O |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365071 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365503 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 375032 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 665063 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0
00| Kod towaru | SAC 115 009 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FEE32/22X155A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 16-031333 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | MMA 351829070000 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
0
0
0| Kod towaru | SAC 115 007 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FE32X157A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
