00| Kod towaru | ASH 01-06-699 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADD61804 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250201039 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 1 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,55 |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
00| Kod towaru | ASH 01-09-905 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Długość 1 [mm] | 32 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 909 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 954 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 636 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498211 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
00| Kod towaru | HP 205 246 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość [mm] | 72 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250201039 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 1 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,55 |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
00| Kod towaru | ASH 01-09-905 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Długość 1 [mm] | 32 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 909 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 954 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 636 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 71 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498211 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
00| Kod towaru | HP 205 246 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość [mm] | 72 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
