0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 413612 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00053 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0050 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0057 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0058 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0124 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 96208555 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00054 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0050 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0057 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0058 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0124 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 96208555 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 443612 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
00
00| Kod towaru | DEL D2252807 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0| Kod towaru | DEC DSD002O |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365501 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 665036 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0
00| Kod towaru | SAC 100 338 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | FE32X146A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Kod towaru | TRW JGC105T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41 |
| Długość 1 [mm] | 504 |
| Długość 2 [mm] | 343 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
000| Kod towaru | TRW JHC171T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41,4 |
| Długość 1 [mm] | 503 |
| Długość 2 [mm] | 349 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 413612 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00053 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0050 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0057 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0058 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0124 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 96208555 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00054 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0050 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0057 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0058 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0124 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 96208555 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 443612 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
00
00| Kod towaru | DEL D2252807 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0| Kod towaru | DEC DSD002O |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365501 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 665036 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0
00| Kod towaru | SAC 100 338 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | FE32X146A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Kod towaru | TRW JGC105T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41 |
| Długość 1 [mm] | 504 |
| Długość 2 [mm] | 343 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
000| Kod towaru | TRW JHC171T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41,4 |
| Długość 1 [mm] | 503 |
| Długość 2 [mm] | 349 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 16-031302 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | MMA 1833H |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
0
00
00| Kod towaru | SAC 317 582 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | FEE32/22X144A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Kod towaru | TRW JGC171T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41,4 |
| Długość 1 [mm] | 503 |
| Długość 2 [mm] | 349 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych |
