0
00
00| Kod towaru | V-LINE 14 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0242235666 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
00
00| Kod towaru | NGK BKR6E-11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0242235667 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242235547 |
| Producent | BOSCH |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | V-LINE 14 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0242235666 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
00
00| Kod towaru | NGK BKR6E-11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0242235667 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242235547 |
| Producent | BOSCH |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13427 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13425 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242235912 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242235913 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704191 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090513 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
00| Kod towaru | NGK BKR6EIX-11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
0
0
00| Kod towaru | NGK BKR6EIX-11P |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Wydłużona żywotność |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13427 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13425 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242235912 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0242235913 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M 14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704191 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090513 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
00| Kod towaru | NGK BKR6EIX-11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
0
0
00| Kod towaru | NGK BKR6EIX-11P |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Wydłużona żywotność |
