0
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | MC02686 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Ciężar [kg] | 1,55 |
| Materiał | Guma / metal |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Masa [g] | 1550 |
0
00
00| Kod towaru | COR 21651927 |
| Producent | CORTECO |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Ciężar [kg] | 1,58 |
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | DEC D800018 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Ciężar [kg] | 1,56 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| dla numeru OE | 1H0 199 262 A |
0
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | FEB 07121 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| dla numeru OE | 1H0 199 262 A |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | IMP 32240 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| dla numeru OE | 1H0199262A |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Materiał | Guma / metal |
| Masa [g] | 1690 |
| Oznaczenie koloru | żółty |
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | M-S4374 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Materiał | Guma / metal |
| dla numeru OE | 1H0 199 262 F |
0
00
00| z przodu po prawej, z przodu | |
| Kod towaru | TED 00723307 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| wymagana liczba | 1 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,395 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| Długość 1 [mm] | 88 |
| Długość 2 [mm] | 88 |
0
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | HP 103 010 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
