0
0
00| Kod towaru | PHI 12929 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA9s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP002067123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA9s |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA 002893100000 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
00| Kod towaru | HP 104 487 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Żarówka z cokołem | BA9s |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12929 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA9s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP002067123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA9s |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA 002893100000 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
00| Kod towaru | HP 104 487 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Żarówka z cokołem | BA9s |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
