0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
00| Kod towaru | HP 104 493 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
00| Kod towaru | HP 104 493 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
